Pilates&Zumba

Pilates&Zumba

Pilatesin Faydaları: Pilatesin en önemli faydası, vücut direncini arttırmasıdır. Sıkı bir vücuda sahip olmak isteyenler için ideal bir aktivite olan pilates, “postür” olarak bilinen vücut duruşunu da destekleyerek şekil bozukluklarını önemli ölçüde giderebilmektedir. Ayrıca hareketsizlikten kaynaklanan dolaşım sistemi bozukluklarının düzelmesine de yardımcı olur. Pilatesin insan vücudunun doğal formuna uygun egzersizleri, dolaşım sisteminde rahatlama sağlar, kişiyi bedensel ve zihinsel açıdan rahatlatır.

Zumba egzersizleri hızlı ve yavaş ritmli müziklerle direnç çalışmalarından oluşur. Bu müzikler de cumbia, salsa, merengue, mambo, flamenko, Ça-Ça-Ça, reggaeton, soca, samba, oryantal dans, bhangra, hip hop, axé music ve tango dans stillerinde kullanılan müziklerdir.

Çekmeköyde en iyi güzellik merkezi, Çekmeköyde cilt bakımı, Çekmeköyde lazer epilasyon, Çekmeköyde bölgesel zayıflama, Çekmeköyde protez tırnak, Çekmeköyde microblanding kıl tekniği, Çekmeköy de G5 selülit masajı, Çekmeköyde iğneli epilasyon, Çekmeköyde kaş kontör, Çekmeköyde profesyonel makyaj, Çekmeköyde ipek kirpik, Çekmeköyde manikür pedikür, Çekmeköyde depilasyon sir ağda, Çekmeköyde Pilates, Çekmeköyde Zumba, Çekmeköyde 3D 6D İpek Kirpik hizmet sunmaktadır.

http://www.selenguzellik.net


Üst