G5 Selülit Masajı

G5 Selülit Masajı

G5 Selülit Masajı

G5 masajı genellikle zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılmaktadır. Sıkıştırma yöntemi ve titreşim verilerek gerçekleştirilen uygulamada yağların fazla olduğu veya selülitlerin olduğu bölgeler yakılır. G5 masajı farklı cilt tipine göre uygulanabilmektedir. Yıllardır uygulanan bu yöntemin herhangi bir zararı veya yan etkisi bulunmamaktadır.

Kan dolaşımının hızlanmasını sağlayan bu masaj cilde gözle görülür bir esneklik kazandırmaktadır, ayrıca zamanla oluşan yaşlanma çizgilerini de azaltıcı etkiye sahiptir. Ayrıca eklem ve kaslarda biriken toksinler de vücuttan  daha kolay şekilde dışarı atılmaktadır. Genellikle kadınlar tarafından tercih edilen G5 masajı hızla yaygınlaşmaktadır.
http://www.selengüzellik.net

Çekmeköyde en iyi güzellik merkezi, Çekmeköyde cilt bakımı, Çekmeköyde lazer epilasyon, Çekmeköyde bölgesel zayıflama, Çekmeköyde protez tırnak, Çekmeköyde microblanding kıl tekniği, Çekmeköy de G5 selülit masajı, Çekmeköyde iğneli epilasyon, Çekmeköyde kaş kontör, Çekmeköyde profesyonel makyaj, Çekmeköyde ipek kirpik, Çekmeköyde manikür pedikür, Çekmeköyde depilasyon sir ağda, Çekmeköyde Pilates, Çekmeköyde Zumba, Çekmeköyde 3D 6D İpek Kirpik hizmet sunmaktadır.


Üst